dayofinnerpeace.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Cuda / Miracles (2003)Seriale dayofinnerpeace.com

Paul Callan (Skeet Ulrich) jest badaczem współczesnych cudów. Pojawia się wszędzie tam, gdzie zdarzyło się coś niezwykłego i próbuje dowieść, że to cudowne zjawisko ma swoje przyziemne wytłumaczenie. Przełomowym momentem życia Paula było zbadanie przypadku Tommy'ego Fergusona, małego chłopca, który choć sam był śmiertelnie chory, uzdrawiał ludzi. Jednak każde uleczenie powodowało rozwój jego choroby. Podczas badań Paul miał wypadek samochodowy. Życie uratował mu, dokonując cudu uzdrowienia, Tommy. Młody badacz postanawia więc wstąpić do bractwa ludzi - Sodalitas Quaerito i razem z byłym profesorem Harwardu, Alva Keel (Angus Macfadyen) i byłą detektyw policji, Evelyn Santos (Marisa Ramirez) prowadzić badania cudownych zjawisk, które zapowiadają coś niezwykłego...

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18212 Online:45 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze dayofinnerpeace.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis dayofinnerpeace.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.